Estate Planning Expert
 

ACTUEEL
11-01-2023 - Update Aangifte Erfbelasting
02-01-2023 - Bekendheid verschenen perso(o)n(en)

Ledenlijst


De volgende personen zijn lid van de EPX-Circle:

Reshma Autar-Merhai RB
Baker Tilly
Stationspark 8B
4462 DZ Goes
Tel: 011-3242148
E-mailadres: r.merhai@bakertilly.nl
Website: www.bakertilly.nl

Mr. Machteld Bijkerk
Crop Belastingadviseurs
De Brand 40
3823 LL Amersfoort
Tel: 033-4635727
E-mailadres: mbijkerk@crop.nl
Website: www.crop.nl

Mr. Peter Blokland
Daamen De Kort Van Tuijl  Notarissen B.V.
Ellen Pankhurststraat 1
5032 MD  Tilburg
Tel: 013-5494949
E-mail: p.blokland@dktnotarissen.nl
Website: www.dktnotarissen.nl

Jolanda Drenth RB
accon avm adviseurs en accountants
Australiëlaan 10
6199 AA Maastricht
Tel: 088-4469005
E-mail: j.drenth-widdershoven@acconavm.nl
Website: www.acconavm.nl

Mr. Jennifer Fluitman-Marinussen
Westport Notarissen
Galgepad 21
2671 MV Naaldwijk
Tel: 085-0133624
E-mail: j.fluitman@westportnotarissen.nl
Website: www.westportnotarissen.nl

Mr. Marjolein Gerrits-van der Aa
Gerrits & Van Gulick Notarissen
Komweg 150
5421 LH Gemert
Tel: 0492-362121
E-mail: m.gerrits@gerrits-vangulick.nl
Website: www.gvgn.nl

Mr. Lot Gijzen-van Mierlo
Meewis Notarissen
Mr. van Coothstraat 34-A
5141 ES  Waalwijk
Tel: 0416-332612
E-mail: gijzen@meewisnotarissen.nl
Website: www.meewisnotarissen.nl

Mr. Hetty Kets
Vermetten Accountants & Adviseurs
Taxandriaweg 8-01
5141 PA Waalwijk
Tel: 0416-567878
E- mail:hetty.kets@vermetten.nl
Websites: www.vermetten.nl

Mr. Peter Kooijman
Kooijman Autar Notarissen
Straatweg 7
3051 BA  Rotterdam
Tel: 010-2858888
E-mail: pkooijman@kooijmanautar.nl
Website: www.kooijmanautar.nl

Mr. Dick Leeuw
Alfa Accountants & Adviseurs
Zeven Alleetjes 3
8011 CV Zwolle
Tel: 088-2532778
E-mail: dleeuw@alfa.nl
Website: www.alfa.nl


Mr. Ellen van Leusden
Van Grafhorst Notarissen
Bemuurde Weerd oostzijde 19
3514 AN Utrecht
Tel: 030-2719227
E-mail: e.vanleusden@vangrafhorst.nl
Website: www.vangrafhorst.nl

Mr. Hanneke Linthorst
n/p notarial partners
Stationsstraat 77
3811 MH Amersfoort
Tel: 033-4601634
E-mail: hanneke.linthorst@np.nl
Website: www.np.nl

Mr. Anne-Marie Nijman
BDO Accountants & Adviseurs
Meander 725
6825 ME Arnhem
Tel: 026-3525625
E-mail: anne-marie.nijman@bdo.nl
Website: www.bdo.nl

Mr. Mariëtte Plaggemars
Damsté advocaten | notarissen
Hengelosestraat 571
7521 AG Enschede
Tel: 053-4840000
E-mail: m.plaggemars@damste.nl
Website: www.damste.nl

Mr. Paul Platier
Trias Notarissen
Kloetingseweg 46
4462 BA  Goes
Tel: 0113-232800
E-mail: platier@triasnotarissen.nl
Website: www.triasnotarissen.nl

Mr. Elles van der Pluijm
Hermans & Schuttevaer Notarissen
Jutfaseweg 1
3522 HA Utrecht
Tel: 085-0810810
E-mail: evanderpluijm@herschut.nl
Website: www.herschut.nl

Mr. Romee van der Rest
Huijbregts Notarissen & Adviseurs
Zuiderparkweg 280
5216 HE 's-Hertogenbosch
Tel: 073-6918787
E-mail: r.vanderrest@huijbregtsnotarissen.com
Website: www.huijbregtsnotarissen.com

Mr. Mariëlle Schuurman-van Nifterik
BDO Accountants & Adviseurs
Burgemeester Stekelenburgplein 199
5041 SC Tilburg
Tel: 013-5940202
E-mail: marielle.schuurman@bdo.nl
website: www.bdo.nl

Mr. Helma Terlouw
Grant Thornton
Flemingweg 10
2408 AV  Alphen aan den Rijn
Tel: 088-6769707
E-mail: helma.terlouw@gt.nl
Website: www.gt.nl

Mr. Lorenz Wiggers RB
De Kok Accountants & Adviseurs
Bornestraat 96
7607 KT  Almelo
Tel: 0546-533533
E-mail: l.wiggers@dekok.nl
Website: www.dekok.nl


Naar boven

Gebruiksvriendelijke Modellen Testamenten
Altijd up-to-date en inclusief een uitgebreide en heldere toelichting voor de testateur

Wilt u beter adviseren over estate planning?
Meld u dan vandaag nog aan voor de opleiding Estate Planning Specialist

Kent u onze Estate Planning Tools al?
De meest geavanceerde reken- en datatoepassingen op de Nederlandse markt

Driedaagse Leergang Levenstestament
Uitgebreide leergang waarin alle relevante deelonderwerpen aan bod komen

Modellen Huwelijkse Voorwaarden
Nu inclusief een uitgebreid model mét toelichting voor ongehuwde samenwoners

Twitter Linkedin