Estate Planning Expert
 

ACTUEEL
16-05-2024 - Samenloop overdrachtsbelasting en schenkbelasting bij aandelenverkrijgingen (FBN 2024/20)
16-05-2024 - De Nederlandse erfbelasting blijft Europeesrechtelijk overeind (FBN 2024/19)

Ledenlijst


De volgende personen zijn lid van de EPX-Circle:

Mr. Machteld Bijkerk
Crop Belastingadviseurs
De Brand 40
3823 LL Amersfoort
Tel: 033-4635727
E-mailadres: mbijkerk@crop.nl
Website: www.crop.nl

Mr. Peter Blokland
Daamen De Kort Van Tuijl Notarissen
Ellen Pankhurststraat 1
5032 MD Tilburg
Tel: 013-5494949
E-mail: p.blokland@dktnotarissen.nl
Website: www.dktnotarissen.nl

Mr. Jennifer Fluitman-Marinussen
Westport Notarissen
Galgepad 21
2671 MV Naaldwijk
Tel: 085-0133624
E-mail: j.fluitman@westportnotarissen.nl
Website: www.westportnotarissen.nl

Mr. Marjolein Gerrits-van der Aa
Gerrits & Van Gulick Notarissen
Komweg 150
5421 LH Gemert
Tel: 0492-362121
E-mail: m.gerrits@gerrits-vangulick.nl
Website: www.gvgn.nl

Mr. Lot Gijzen-van Mierlo
Meewis Notarissen
Mr. van Coothstraat 34-A
5141 ES Waalwijk
Tel: 0416-332612
E-mail: gijzen@meewisnotarissen.nl
Website: www.meewisnotarissen.nl

Drs. Alexander van den Kerkhoff
U adviseurs en accountants
Prinses Alexialaan 70, 3e etage
2496 XA Den Haag
Tel: 070 43 00 950
E- mail: alex@uadviseurs.n
Websites: www.uadviseurs.nl

Mr. Hetty Kets
Vermetten Accountants & Adviseurs
Prof. Cobbenhagenlaan 105
5037 DB Tilburg
Tel: 013-5438585
E- mail: hetty.kets@vermetten.nl
Websites: www.vermetten.nl

Mr. Peter Kooijman
Kooijman Autar Notarissen
Straatweg 7
3051 BA Rotterdam
Tel: 010-2858888
E-mail: pkooijman@kooijmanautar.nl
Website: www.kooijmanautar.nl

Mr. Maartje Koppes RB REP
Flynth adviseurs en accountants
Tulpenmarkt 3
1681 PK Zwaagdijk-Oost
Tel: 088-2368333
E-mail: maartje.koppes@flynth.nl
Website: www.flynth.nl

Mr. Dick Leeuw
Alfa Accountants & Adviseurs
Agro Business Park 85-87
6708 PV Wageningen
Tel: 088-2532778
E-mail: dleeuw@alfa.nl
Website: www.alfa.nl

Mr. Ellen van Leusden
Van Grafhorst Notarissen
Bemuurde Weerd oostzijde 19
3514 AN Utrecht
Tel: 030-2719227
E-mail: e.vanleusden@vangrafhorst.nl
Website: www.vangrafhorst.nl

Mr. Anne-Marie Nijman
BDO Accountants & Adviseurs
Meander 725
6825 ME Arnhem
Tel: 026-3525625
E-mail: anne-marie.nijman@bdo.nl
Website: www.bdo.nl

Mr. Mariëtte Plaggemars
Damsté advocaten | notarissen
Hengelosestraat 571
7521 AG Enschede
Tel: 053-4840000
E-mail: m.plaggemars@damste.nl
Website: www.damste.nl

Mr. Paul Platier
De Zeeuwse Alliantie
Frans den Hollanderlaan 10
4461 HN Goes
Tel: 0113-232800
E-mail: platier@dezeeuwsealliantie.nl
Website: netwerknotarissen.nl/kantoren/de-zeeuwse-alliantie

Mr. Elles van der Pluijm
Hermans & Schuttevaer Notarissen
Jutfaseweg 1
3522 HA Utrecht
Tel: 085-0810810
E-mail: evanderpluijm@herschut.nl
Website: www.herschut.nl

Mr. Romee van der Rest
Huijbregts Notarissen & Adviseurs
Zuiderparkweg 280
5216 HE 's-Hertogenbosch
Tel: 073-6918787
E-mail: r.vanderrest@huijbregtsnotarissen.com
Website: www.huijbregtsnotarissen.com

Mr. Eri Saito
n/p notarial partners
Stationsstraat 77
3811 MH Amersfoort
Tel: 033-4601634
E-mail: eri.saito@np.nl
Website: www.np.nl

Mr. Mariëlle Schuurman-van Nifterik
BDO Accountants & Adviseurs
Burgemeester Stekelenburgplein 199
5041 SC Tilburg
Tel: 013-5940202
E-mail: marielle.schuurman@bdo.nl
website: www.bdo.nl

Mr. Marja Smal-Verhaard
Beerentsen / Sterling Notarissen
Kerkepad 2
2912 XG Nieuwerkerk aan den IJssel
Tel: 0180-313222
E-mail: smal@beerentsen-sterling.nl
website: www.beerentsen-sterling.nl

Mr. Helma Terlouw
Grant Thornton
Flemingweg 10
2408 AV Alphen aan den Rijn
Tel: 088-6769707
E-mail: helma.terlouw@nl.gt.com
Website: www.gt.nl


Naar boven

Wilt u beter adviseren over estate planning?
Meld u dan vandaag nog aan voor de meerdaagse opleiding Estate Planning Specialist

Uitgebreide Modellen Levenstestamenten
Completer dan ieder ander model, inclusief toelichting voor de levenstestateur

Kent u onze Estate Planning Tools al?
De meest geavanceerde reken- en datatoepassingen op de Nederlandse markt

Gebruiksvriendelijke Modellen Testamenten
Altijd up-to-date en inclusief een uitgebreide en heldere toelichting voor de testateur

Uniek in de markt: Aangifte Erfbelasting
Om op snelle, efficiënte en veilige wijze digitaal aangifte erfbelasting te kunnen doen

Twitter Linkedin