Estate Planning Expert
 
026-370 86 99 | info@estateplanningexpert.nl | Zoeken
Zoeken sluiten

ACTUEEL
19-04-2018 - Doorkijkarresten voor de bedrijfsopvolgingsregeling in de overdrachtsbelasting (Estate Planner Digitaal 2018/4)
19-04-2018 - Fictiebepalingen en bedrijfsopvolging: de wetgever is aan zet! (Estate Planner Digitaal 2018/3)

Ledenlijst


De volgende personen zijn lid van de EPX-Circle:

Mr. Machteld Bijkerk
Crop Belastingadviseurs
De Brand 40
3823 LL Amersfoort
Tel: 033-4635727
E-mailadres: m.bijkerk@crop.nl
Website: www.crop.nl

Mr. drs. Jessica Cantineau
Van Leussen Van den Broek Notarissen
Kleine Landtong 17
4201 HL Gorinchem
Tel: 0184-641600
E-mailadres: j.cantineau@leussenbroek.nl
Website: www.leussenbroek.nl

Mr. Mariska Dalmijn-Verkooijen
Huijbregts Notarissen & Adviseurs
Zuiderparkweg 280
5216 HE 's-Hertogenbosch
Tel: 073-6918756
E-mail: m.dalmijn@huijbregtsnotarissen.com
Website: www.huijbregtsnotarissen.com

Mr. Tjarko Denekamp
ABN AMRO MeesPierson
Foppingadreef 22
1102 BS  Amsterdam
Tel: 020-3838861
E-mail: tjarko.denekamp@nl.abnamro.com
Website: www.abnamro.nl

Mr. Danny van den Dungen-Mureau
BDO Belastingadviseurs
K.P. Van der Mandelelaan 40
3062 MB Rotterdam
Tel: 010-2424645
E-mail: danny.van.den.dungen@bdo.nl
Website: www.bdo.nl

Mr. Marjolein Gerrits-van der Aa
Gerrits & Van Gulick Notarissen
Komweg 150
5421 LH Gemert
Tel: 0492-362121
E-mail: m.gerrits@gerrits-vangulick.nl
Website: www.gerrits-vangulick.nl

Mr. Lot Gijzen-van Mierlo
Meewis Notarissen
Mr. van Coothstraat 34-A
5141 ES  Waalwijk
Tel: 0416-332612
E-mail: gijzen@meewisnotarissen.nl
Website: www.meewisnotarissen.nl

Mr. Teun de Jong
ABN AMRO MeesPierson
Foppingadreef 22
1102 BS  Amsterdam
Tel: 06-30464368
E-mail: teun.de.jong@nl.abnamro.com
Website: www.abnamro.nl

Mr. Cindy Karnebeek
Accon avm adviseurs en accountants
Piet Heinstraat 11
7204 JN  Zutphen
Tel: 0575-585230
E-mail: c.karnebeek@acconavm.nl
Website: www.acconavm.nl

Mr. Hetty Kets
Hof Groep Vermetten Accountants & Adviseurs
Grotestraat 132-A
5141 HC  Waalwijk
Tel: 0416-567878
E- mail:hetty.kets@vermetten.nl
Websites: www.vermetten.nl

Mr. Peter Kooijman
Kooijman Autar Notarissen
Straatweg 7
3051 BA  Rotterdam
Tel: 010-2858888
E-mail: pkooijman@kooijmanautar.nl
Website: www.kooijmanautar.nl

Mr. Dick Leeuw
Alfa Accountants & Adviseurs
Anders Celciusstraat 3
7224 PB  Nijverdal
Tel: 088-2532778
E-mail: dleeuw@alfa.nl
Website: www.alfa.nl

Mr. Ellen van Leusden
Van Grafhorst Notarissen
Bemuurde Weerd oostzijde 19
3514 AN Utrecht
Tel: 030-2719227
E-mail: e.vanleusden@vangrafhorst.nl
Website: www.vangrafhorst.nl

Mr. Marja Moerland-Jansen
Moerland Notaris
Maarland Noordzijde 48-49
3231 CG  Brielle
Tel: 0181-412344
E-mail: m.j.moerland.jansen@moerlandnotaris.nl
Website: www.moerlandnotaris.nl

Mr. Anne-Marie Nijman
BDO Accountants & Adviseurs
Meander 725
6825 ME Arnhem
Tel: 026-3525625
E-mail: anne-marie.nijman@bdo.nl
Website: www.bdo.nl

Mr. Paul Platier
Trias Notarissen
Kloetingseweg 46
4462 BA  Goes
Tel: 0113-232800
E-mail: platier@triasnotarissen.nl
Website: www.triasnotarissen.nl

Wim Post RB
Post Belastingadviseurs
Lijsterlaan 116
3145 VL  Maassluis
Tel: 010-5916725
E-mail: info@postbelasting.nl
Website: www.postbelasting.nl

Mr. Karin Schrör
Het Notarieel
Eekwal 8
8011 LD Zwolle
Tel: 038-4273410
E-mail: schror@hetnotarieel.nl
Website: www.hetnotarieel.nl

Mr. Mariëlle Schuurman
BDO Accountants & Adviseurs
Prof. Cobbenhagenlaan 95
5037 DB Tilburg
Tel: 013-4666251
E-mail: marielle.schuurman@bdo.nl
website: www.bdo.nl

Mr. José Snelderwaard
Baker Tilly Berk 
Papendorpseweg 99
3528 BJ Utrecht
Tel: 030-2587000
E-mail: j.snelderwaard@bakertillyberk.nl
Website: www.bakertillyberk.nl

Mr. Helma Terlouw
Grant Thornton
Flemingweg 10
2408 AV  Alphen aan den Rijn
Tel: 088-6769707
E-mail: helma.terlouw@gt.nl
Website: www.gt.nl

Mr. Justine Tielemans-Buisman
Hermans & Schuttevaer Notarissen Adviseurs Mediators
Jutfaseweg 1
3522 HA Utrecht
Tel: 030-2336692
E-mail: jtielemans@herschut.nl
Website: www.herschut.nl

Mr. Lorenz Wiggers RB
De Kok Accountants & Adviseurs
Bornestraat 96
7607 KT  Almelo
Tel: 0546-533533
E-mail: l.wiggers@dekok.nl
Website: www.dekok.nl

Mr. Stephan Wonders RB
Wonders Estate Planning
Kampweg 18
5476 VC  Vorstenbosch
Tel: 0413-228813
Mob: 06-46131186
E-mail: info@wonders-estateplanning.nl
Website: www.wonders-estateplanning.nl

Naar boven

Gebruikersvriendelijke Testamentmodellen
Altijd up-to-date en inclusief een uitgebreide en heldere toelichting voor de testateur

Wilt u beter adviseren over estate planning?
Meld u dan vandaag nog aan voor de opleiding Estate Planning Specialist

Kent u onze Estate Planning Tools al?
De meest geavanceerde reken- en datatoepassingen op de Nederlandse markt

Driedaagse Basiscursus Estate Planning
Praktische basiscursus met ervaren docenten, eigen syllabi en veel casuïstiek

Modellen Huwelijkse Voorwaarden
Gebaseerd op de nieuwe wettelijke regeling en thans voor u beschikbaar

Twitter Linkedin